Sintra, Sintra (santa Maria e São Miguel, São Martinho e São Pedro de Penaferrim), Belas clube de campo

 • Powierzchnia 121
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

605 000 EUR

5 017 EUR / m²

Sintra, Sintra (santa Maria e São Miguel, São Martinho e São Pedro de Penaferrim), Belas clube de campo

Apartment Sintra Belas clube de campo

Mieszkanie w Belas Clube de Campo jest synonimem jakości życia. Oznacza zamieszkanie w przedsięwzięciu, w którym natura, komfort i nowoczesność łączą się i pozwalają cieszyć się niezapomnianymi rodzinnymi chwilami, wzdłuż jednego z najlepszych pól golfowych w kraju. Zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Lizbony, plaż Cascais Line lub Sintra Village.Lisbon Green Valley składa się z 258 apartamentów, 71 kamienic i 37 działek pod wille, wprowadzonych w drugiej fazie budowy Belas Clube de Campo.Apartamenty o typologii od 1 do 3+1 sypialni i powierzchni od 90 do 169 m2, korzystających z balkonów, przechowywania i parkingu. W kompleksie znajdują się również nowoczesne kamienice z 3+1 lub 4+1 sypialniami o powierzchni od 516 do 1 607 m2. Wszystkie modele mają podpiwniczony garaż, ogród z basenem i inteligentny system automatyki domowej, który umożliwia kontrolę klimatu, alarmów, między innymi.Dla tych, którzy chcą projekt budowlany, są również działki o powierzchni od 555 do 1 879 m2, gdzie właściciel będzie miał możliwość wyboru architekta.

Nr oferty: PF24043

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.