Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 109
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

1 015 000 EUR

9 312 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

2 bedrooms Apartment for sale in Benahavís

PRZEGLĄD PROJEKTU
Projekt znajduje się w prestiżowej enklawie pomiędzy kultowym pałacem Anantara Villa Padierna i słynnym Marbella Club Golf.
Położony na rozległym terenie o powierzchni 158 000 m2, projekt wykorzystuje zaledwie 6% gruntu pod budowę, zapewniając zachowanie naturalnego krajobrazu. Takie podejście pozwala mieszkańcom cieszyć się dziewiczym środowiskiem i oferuje wspaniałe widoki na góry, pola golfowe, Morze Śródziemne, Gibraltar i wybrzeże Afryki.
Projekt łączy nowoczesny design i andaluzyjski urok, zawierając klasyczne elementy, które harmonijnie dostosowują się do otaczającej enklawy i naturalnego krajobrazu.
Położona zaledwie 15 minut jazdy od Puerto Banús i 20 minut od serca Marbelli, ta zamknięta społeczność oferuje spokojny styl życia skoncentrowany na cieszeniu się przyrodą, sportami na świeżym powietrzu i prywatnością.
Projekt obejmuje 110 apartamentów w stylu willi i 10 willi, starannie rozmieszczonych w 4 różnych fazach.
APARTAMENTY FAZY, II, & IV
Faza I obejmuje łącznie 50 apartamentów, z których wszystkie zostały wyprzedane.
Ponieważ z niecierpliwością przygotowujemy fazę II, skorzystaj z cen early-bird.
Faza II wprowadza wybór:
6 penthouse’ów z 3 lub 4 sypialniami
Te penthouse’y posiadają spektakularne tarasy na dachu, które oferują zapierające dech w piersiach widoki i tworzą idealną przestrzeń do relaksu i rozrywki na świeżym powietrzu.
12 apartamentów na pierwszym piętrze z 2 lub 3 sypialniami
Apartamenty na pierwszym piętrze zapewniają łatwy dostęp do tarasów, które zalewają wnętrza naturalnym światłem, zwiększając ogólne poczucie przestronności.
12 dwupoziomowych apartamentów na parterze z 3 sypialniami

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4387324

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.