Málaga, Benalmádena, Benalmádena

 • Powierzchnia 256
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

2 649 000 EUR

10 348 EUR / m²

Málaga, Benalmádena, Benalmádena

2 bedrooms Apartment for sale in Benalmádena

Zmienimy wagę na metry kwadratowe, kolor na awangardowy projekt architektoniczny, jasność na światło i rozmiar na najlepsze cechy i certyfikowane techniki budowlane. Ten rozwój super luksusowych domów w najlepszej lokalizacji naszej prestiżowej urbanizacji.
Nowa koncepcja mieszkalnictwa, który będzie się różnić. Posiada transformowalne wnętrza, aby móc cieszyć się pobytem w wyjątkowej przestrzeni. Wychodzimy poza klasyczną otwartą koncepcję salonu, kuchni i stołu jadalnego. Dodaliśmy przestrzeń głównego pokoju, poprzez ściany przesuwne, w celu uzyskania jak największego uczucia przestronności poprzez większą szerokość przestrzeni. Nie zapominając o gwarantowanych widokach na morze, prywatności, dużych tarasach i zrównoważonym rozwoju. Domy o szerokich możliwościach personalizacji według własnych upodobań i potrzeb. Koniec prac przewidziany przed latem 2024 roku.
Części wspólne zawierają wszystko, czego można sobie życzyć. Rzeźbiarskie pergole, zaprojektowany główny hol z możliwością konsjerża, powitalne wycieczki przez tereny zielone, strefa coworkingowa, sala pilates, duża siłownia z najnowszymi technologiami, sauna, łaźnia turecka, podgrzewany basen, pokój masażu, pomieszczenie gospodarcze wielokrotnego użytku, tarasy z obsługą baru, zadaszone i niezadaszone solarium i duży basen zewnętrzny między innymi.
Oficjalna prezentacja projektu w miesiącu maju, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i odwiedzić.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4102357

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.