Sopot, Sopot Dolny, Bohaterów Monte Cassino

 • Powierzchnia 54
 • Piętro 1 / 3
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

Sopot, Sopot Dolny, Bohaterów Monte Cassino

Apartament na ulicy Bohaterów Monte Cassino

APARTAMENT Z OGROMNYM POTENCJAŁEM ARANŻACYJNYM W KAMERALNEJ INWESTYCJI MONTE 27

miejsce postojowe garażu podziemnym / apartament z przygtowanymi dwoma projektami aranżacyjnymi / możliwośc podziału na dwa oddzielnie mieszkania / świetna inwestycja / balkon / komórka lokatorska w garażu podziemnym

O inwestycji:
Oddana w 2022 roku do użytkowania. Inwestycja położona w zaciszu zaułku profesorskiego na ulicy Bohaterów Monte Cassino 27 w Sopocie. 
Części wspólne wykończone w wysokim standardzie w stylu hotelowym. Na podłodze wyoksiej jakości wykładzina, kolorystyka beżu i złota podkreśla kameralny styl inwestycji. Hala garażowa na -1, komórki lokatorskie zlokalizowane przy miejscach postojowych, Tylko 22 mieszkań. 

Apartament…
w stanie deweloperskim daje ogromne możliwości aranżacyjne. Inwestor przygotował dwa projekty:
a) pierwszy zakładający podział apartamentu na dwa oddzielne mieszkania 
b) projekt i wizualizacje wnętrza w obecnym stanie. 

Ekspozycja mieszkania jest wschodnia, dzięki czemu apartament jest bardzo jasny. 

Cena zawiera miejsce postojowe w hali garażowej i komórkę lokatorską około 3 mkw. 

Zapraszam na prezentacje! 

Dodatkowe dane
 • Balkon: 1
 • Schowek: 1
 • Parking podziemny: 1
 • Wideofon: Tak
 • Drzwi antywłamaniowe: Tak
 • Kamery wideo: Tak
 • Monitoring: Tak
 • Alarm: Tak
 • Winda: Tak
 • Adaptowane: Tak
 • Woda: Tak
 • Prąd: Tak
Lokalizacja
Sopot Dolny

Sopot Dolny

Główna dzielnica Sopotu, w jej obrębie znajduje się najdłuższe molo w Europie o drewnianej konstrukcji. W pasie nadmorskim dzielnicy znajdują się hotele, domy wypoczynkowe i  pensjonaty. Osią dzielnicy jest deptak ul. Bohaterów Monte Cassino, którego przedłużenie stanowi najbardziej znany obiekt - wychodzące na wody Zatoki Gdańskiej drewniane molo.
Inwestycja: Monte Cassino 27

Monte Cassino 27

KAMERALNA BUTIKOWA INWESTYCJA W SERCU SOPOTU, NIEOPODAL SŁYNNEGO MOLO  CISZA I SPOKÓJ W TURYSTYCZNYM ZAKĄTKU // BLISKO DO MORZA // WYSOKI STANDARD // UNIKATOWA LOKALIZACJA // WYJĄTKOWY PROJEKT  SOPOTto miasto o bogatej historii, z jednym z najbardziej charakterystycznych symboli Polski – molo. Ten pomost to wizytówka miasta i jednocześnie najdłuższy…

Nr oferty: 356753

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.