Cascais, Cascais e Estoril, Carcavelos

 • Powierzchnia 69
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 2025
 • Apartament Na sprzedaż

500 000 EUR

7 236 EUR / m²

Cascais, Cascais e Estoril, Carcavelos

Apartment Cascais Carcavelos

Nowy projekt Green Plaza Carcavelos przekształcił i ożywił bardzo eklektyczną okolicę, oferując zróżnicowany projekt mieszkaniowy. Z powierzchniami od 69 mkw. do 204 mkw. i typologiami od T1 do T4, 39 jednostek prywatnego kondominium obejmuje balkony i tarasy, aby w pełni doświadczyć przebywania na świeżym powietrzu. Udogodnienia kondominium obejmują również baseny, przestrzeń dla smakoszy, salę wielofunkcyjną, siłownię i parking.

Architektura projektu opiera się na prostych liniach i dbałości o prostotę i minimalizm, pozostawiając w centrum uwagi przestrzenie wspólne i prywatne. W Green Plaza każdy szczegół został rygorystycznie przemyślany, aby zapewnić komfort, ekskluzywność, jakość i piękno.

Region Carcavelos jest synonimem plaży, słońca, ciepła i morza. Położona w połowie drogi między Lizboną a Cascais, Carcavelos jest największą plażą na linii Cascais i pierwszą plażą oceaniczną po ujściu rzeki Tag. Jej fale i ponad kilometrowy piasek są bardzo popularne wśród miłośników sportów wodnych i plażowych, a także stylu życia nad morzem.

Zaledwie 30 minut od centrum stolicy Portugalii i międzynarodowego lotniska, Cascais cieszy się spokojem i wypoczynkiem przez cały rok, nie tracąc przy tym tętniącej życiem energii codziennego życia.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF28997

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.