Andalusia, Málaga, Carib playa

 • Powierzchnia 130
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

1 000 EUR / tyg.

8 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Carib playa

3 bedrooms Apartment for rent in Carib Playa

Dostępny na wynajem krótkoterminowy apartament w jednej z najbardziej niesamowitych lokalizacji na Costa del Sol.
Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, przygotowane do przyjęcia 6 – 8 gości.
Świetna, wakacyjna lokalizacja w Carib Playa – zaledwie 200 m od najlepszych, piaszczystych plaż Marbelli Wschodniej, tuż przy niesamowitych wydmach Cabopino.
Piękna, mieszkalna dzielnica, blisko Puerto de Cabopino, Nikki Beach, Don Carlos, sklepów i świetnych restauracji.
3 duże sypialnie, 2 łazienki z możliwością dodania dwóch dodatkowych pojedynczych łóżek.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4096723

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.