Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Carnaxide

 • Powierzchnia 116
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

630 000 EUR

5 432 EUR / m²

Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Carnaxide

Apartment Oeiras Carnaxide

Nowa inwestycja mieszkaniowa Elements, położona w dolinie Jamor, łączy się z naturą, odzwierciedlając żywioły, które są niezbędne, aby w pełni cieszyć się życiem. Powietrze, woda, ziemia i ogień, z których każdy jest niezbędny do życia człowieka, zamieszkują to nowe osiedle, wraz z piątym, wyjątkowym elementem: czasem. Na tle rzeki, w otoczeniu lasów Jamor i w pobliżu centrum Lizbony, odkryjesz równowagę życia poza miastem, nie tracąc go z oczu. Mieszkanie w Elements – Elements to osiedle o nowoczesnej architekturze, która szanuje otoczenie i jest otwarta na przyszłość. W pięciu budynkach znajduje się 70 mieszkań z jedną, dwiema, trzema i czterema sypialniami. Wprowadzono tu pojęcie „jednostek zamiennych”, czyli możliwość połączenia w przyszłości dwóch mieszkań w jedno. Wspólne przestrzenie zachęcają do wędrówek – od ogrodów po odkryty basen, siłownię z własną przebieralnią, salon i plac zabaw dla dzieci – wszystko to sprawia, że warto zatrzymać się w Elements. Elements to kondominium zapewniające bezpieczeństwo i komfort oraz innowacyjne udogodnienia wysokiej jakości.Od rzeki Tagus, która jest stale obecna w krajobrazie, po prywatny basen – przez Elements przepływa woda. Woda słodka i słona łączą się, dając poczucie bliskości rzeki i morza. W pobliżu Lizbony, ale poza miastem, Elements ma inne tempo życia. Bezpośredni dostęp do centrum miasta oznacza większą część życia spędzoną poza drogą, gdzie cisza natury sprawi, że stracisz poczucie czasu, co jest coraz rzadszym i cennym atutem, który zyskuje na wartości w tej inwestycji.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: PF27599

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.