Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Carnaxide

  • Powierzchnia 137
  • Pokoje 3
  • Apartament Na sprzedaż

699 000 EUR

5 103 EUR / m²

Oeiras, Oeiras E São Julião Da Barra, Paço De Arcos E Caxias, Carnaxide

Apartment Oeiras Carnaxide

Położone w dolinie Jamor, nowe osiedle Elements łączy się z naturą, odzwierciedlając elementy, które są niezbędne, aby w pełni cieszyć się życiem. Powietrze, woda, ziemia i ogień, każdy z nich niezbędny do życia człowieka, zamieszkują to nowe osiedle, wraz z piątym, ekskluzywnym elementem: czasem. Z rzeką jako tłem, położony pomiędzy lasami Jamor i blisko połączenia z centrum Lizbony, odkryjesz równowagę życia poza miastem, nie tracąc go z oczu. Mieszkanie w Elements – Elements, o współczesnej architekturze, która szanuje swoje otoczenie, jest osiedlem z bramą, które jest otwarte na przyszłość. Składa się z 70 mieszkań rozmieszczonych w pięciu budynkach, z jedną, dwiema, trzema i czterema sypialniami, wprowadzając pojęcie „jednostek zamiennych”, czyli możliwość połączenia dwóch mieszkań w jedno w przyszłości. Obszary wspólne zapraszają do wędrówki, od ogrodów po odkryty basen, siłownię z własnymi przebieralniami, salon i plac zabaw dla dzieci – wszystkie te powody zachęcają do pozostania w Elements. Od rzeki Tag, która jest stale obecna w krajobrazie, po prywatny basen, woda przepływa przez Elements. Świeża i słona woda łączy się, aby przynieść Ci wrażenie rzeki i morza w pobliżu. W pobliżu Lizbony, ale leżąc poza miastem, Elements ma inne tempo życia. Bezpośredni dostęp do centrum miasta oznacza więcej życia spędzonego poza drogą, gdzie cisza natury sprawi, że stracisz poczucie czasu, coraz rzadszy i cenny atut, który zyskuje na wartości w tym rozwoju.

Dodatkowe dane
  • Basen
  • Ogród
  • Alarm
  • Winda

Nr oferty: PF27556

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

    Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

    Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

    Oferty

    Bądź na bieżąco

    Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

    W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

    Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.