Grândola, Carvalhal, Carvalhal

 • Powierzchnia 93
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

535 000 EUR

5 753 EUR / m²

Grândola, Carvalhal, Carvalhal

Apartment Grândola Carvalhal

Apartament turystyczny z 1+1 sypialnią, o powierzchni 121 m2 (powierzchnia użytkowa brutto) i tarasem o powierzchni 24 m2, z możliwością przekształcenia w T2, położony w apartamentach turystycznych Tróia Resort, Tróia. W pełni wyposażona kuchnia i apartament z szafą. Klimatyzacja, elektryczne rolety i okna z podwójnymi szybami. Sprzedawane w pełni umeblowane i wyposażone. W budynku z windą i jednym miejscem parkingowym. Znajduje się w odległości 5 minut spacerem od plaży, przystani Tróia, Funny Boat i golfa. 10 minut jazdy samochodem od Comporta i 1 godzinę od centrum Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Taras
 • Garaż
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: 58805

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.