Grândola, Carvalhal, Carvalhal

 • Powierzchnia 135
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

790 000 EUR

5 852 EUR / m²

Grândola, Carvalhal, Carvalhal

Apartment Grândola Carvalhal

Apartament z 2 sypialniami, 132 m2 (powierzchnia brutto) i z tarasem, w kondominium Tróia Resort, w Troi. Apartament posiada duży salon i w pełni wyposażoną kuchnię, apartament, jedną sypialnię, dwie łazienki i prywatny basen.Troia Resort wyróżnia się ścisłą ochroną środowiska, na obszarze 11000 hektarów obejmującym kilka apartamentów, willi i willi jednorodzinnych. Zainspirowany prywatnością, ekskluzywnością i atmosferą plaży, Troia ucieleśnia pojęcia natury, elegancji i jakości. Idealny dla tych, którzy szukają mieszkania wakacyjnego, z potencjałem dochodowym i dostępem do usług Troia Resort’s.Within 3 minuty spacerem od plaży Troia Mar i Troia Marina, 5 minut jazdy od Troia Golf, 10 minut od Atlantic Ferries (dostęp do Setúbal) i 15 minut od historycznych rzymskich ruin Troia. 20 minut od Comporta i 1 godzinę jazdy od Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Taras
 • Garaż
 • Alarm

Nr oferty: 69735

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.