Cascais, Cascais e Estoril, Centro cascais

 • Powierzchnia 210
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2025
 • Apartament Na sprzedaż

3 191 073 EUR

15 201 EUR / m²

Cascais, Cascais e Estoril, Centro cascais

Apartment Cascais Centro cascais

Tam, gdzie każda chwila jest celebracją życia w jego najlepszym wyrazie, nowa inwestycja To Live to nie tylko miejsce do życia, ale także miejsce, w którym można naprawdę się rozwijać. Położony w tętniącym życiem centrum Cascais, To Live lśni w kultowym budynku dawnego Cinema Oxford, kulturalnego punktu orientacyjnego przekształconego w nowoczesną i luksusową rezydencję.

To Live Cascais został zaprojektowany z niezrównaną wizją komfortu, otwartych i jasnych przestrzeni oraz najwyższej jakości udogodnień zapewniających życie w wygodzie, spokoju i przyjemności.

Bliskość naturalnego piękna urokliwego Cascais, jego oszałamiających plaż, malowniczych krajobrazów i tętniącej życiem sceny kulturalnej sprawiają, że inwestycja ta jest klejnotem w samym sercu miasta.

Projekt obejmuje apartamenty o typologii T2, T3, T4 i penthouse’y, oferujące szereg unikalnych funkcji, które sprawiają, że projekt ten jest marzeniem o idealnym życiu:

SPA z gabinetem masażu, basenem i jacuzzi
Przestrzeń PET, aby zadbać o ukochanego zwierzaka
Pokój porodowy
Wyposażona siłownia
Pokój dla rowerów
Ekskluzywny dach z basenem i przestrzenią dla smakoszy
Garaż z salonem

W To Live doświadczysz środowiska, które podnosi każdy aspekt codziennego życia. Otoczony tętniącą życiem atmosferą Mercado da Vila i spokojem Parque Marechal Carmona. Ciesz się bezpośrednim dostępem do malowniczych ścieżek rowerowych, prestiżowego ośrodka jeździeckiego i wspaniałych plaż, promując styl życia, w którym elegancja i wypoczynek zbiegają się.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: PF32019

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.