Cascais, Cascais E Estoril, Centro cascais

 • Powierzchnia 133
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

750 000 EUR

5 657 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Centro cascais

Apartment Cascais Centro cascais

Apartament w centrum Cascais, do debiutu, w ekskluzywnym rozwoju tylko z 5 frakcji, z centralnej lokalizacji i krótkim spacerem od morza i wszystkich udogodnień tej nadmorskiej miejscowości, położony zaledwie 20 minut od Lizbony. Apartamenty charakteryzują się współczesnym designem, eleganckimi układami i wysokiej jakości wykończeniem.Wspólny teren zewnętrzny dla mieszkańców na szczycie budynku z wyjątkowym widokiem na zatokę Cascais.Prywatny parking (2 miejsca na mieszkanie)Ładowarka samochodów elektrycznychPrzechowalniaWinda (z parkingu)KlimatyzacjaTermiczna i akustyczna izolacjaTermiczne i laminowane okna z podwójnymi szybamiWbudowane szafy (sprawdź opcje)W pełni wyposażona kuchnia w otwartej przestrzeni, (z centralną wyspą)Duże wymiarowe balkonyMożliwość zaplanowania wizyt, a zakończenie prac przewidywane jest na czerwiec 2022 r.Cascais to portugalska miejscowość słynąca z zatoki, lokalnego biznesu i kosmopolityzmu. Uważana jest za najbardziej wyrafinowane miejsce w regionie Lisbony, gdzie dominują małe pałace oraz wyrafinowane i eleganckie budowle. Cascais może poszczycić się 7 polami golfowymi, kasynem, przystanią jachtową i niezliczonymi miejscami do spędzania wolnego czasu. Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości działającą na rynku od ponad dwudziestu lat. Skupia się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale również wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm zajmujących się aukcjami, instytucjami sztuki i nieruchomościami na świecie, do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF27356

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.