Lisboa, Lisboa, Chiado

 • Powierzchnia 210
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

1 750 000 EUR

8 334 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Chiado

Apartment Lisboa Chiado

Odkryj klasyczne piękno Lizbony w nowym świetle. Zaktualizowane do współczesnego smaku i komfortu, zawiera sprytny i uroczy system opracowany przez Marquês de Pombal w 18 wieku. Starannie zaprojektowane, aby przynieść radość i łatwość do dnia, South Chiado stawia życie rodzinne z powrotem w centrum Lisbons. Rozwój ma 15 apartamentów i 2 duplex kamienic, począwszy od studia z 67 mkw do 4 sypialnie z 336 mkw.Z szerokim wnętrz, elegancki, ale wygodne, są gotowe do powitania w świecie wyrafinowanych szczegółów i inspiracji w świetle Lisbons.The Apartments przez South Chiado, w ich różnych typologii, oferują komfort i wszystkie szczegóły, aby cieszyć się najlepszym z Lizbony. Ciepłe i harmonijne, są idealną bezpieczną przystanią, gdzie można zrealizować swoje plany z wartością dodaną.nThe Duplex Townhouses by South Chiado są idealnym adresem dla tych, którzy szukają podwyższonego stylu życia. Odkryj miejsce dostosowane do Twoich ambicji, miejsce, w którym możesz cieszyć się życiem, odpoczynkiem, słońcem i romansem. Życie z wielkich chwil, życie do dzielenia.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF25919

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.