Lisboa, Lisboa, Chiado

 • Powierzchnia 131
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

1 250 000 EUR

9 517 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Chiado

Apartment Lisboa Chiado

Ekskluzywny apartament z 2 sypialniami, położony w dzielnicy Chiado.Apartament o powierzchni ponad 130 m2 prezentuje przestronne pomieszczenia, posiada wysoki sufit i jest zanurzony w uroku i nowoczesności.Składa się z części socjalnej, która obejmuje obszerny salon z łatwym dostępem do całkowicie wyposażonej kuchni, poprzez przesuwane drzwi.Apartament obejmuje również dwa apartamenty z garderobami, a główny apartament ma bezpośredni dostęp do zamkniętego balkonu.Budynek znajduje się w kosmopolitycznej dzielnicy Chiado, w odległości krótkiego spaceru od teatrów, restauracji i sklepów, ale mieszkanie gwarantuje spokój i całkowitą prywatność.W budynku znajduje się winda, miejsce parkingowe dla dwóch samochodów i schowek.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF23703

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.