Lisboa, Lisboa, Chiado

 • Powierzchnia 234
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

1 750 000 EUR

7 479 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Chiado

Apartment Lisboa Chiado

Apartament z 4 sypialniami, o powierzchni 234 m2, położony w Chiado.Apartament składa się z holu wejściowego, łazienki, która ma dwie atmosfery (łazienka socjalna i pełna prywatna łazienka z brodzikiem) mały hol, który rozprowadza sypialnie sypialnia z szafami – sypialnia / biuro duży salon jadalnia – główny apartament z szafami´area, wspierany przez pełną prywatną łazienkę z wanną z hydromasażem mały apartament z szafami, wspierany przez pełną prywatną łazienkę z brodzikiem – duża całkowicie wyposażona kuchnia, z dużą ilością miejsc do przechowywania i jadalnią. Ten uroczy apartament posiada przestronne pomieszczenia, jest wyposażony w klimatyzację w głównym apartamencie i ogrzewanie w pozostałych pomieszczeniach. Obejmuje miejsce parkingowe dla jednego samochodu. W budynku nie ma windy. Budynek znajduje się w obszarze z wszelkiego rodzaju lokalnych firm i usług i bardzo dobrze obsługiwane transportu publicznego, sklepów, restauracji i tylko krótki spacer od rzeki Tagus.

Nr oferty: PF23514

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.