Śródmieście, Powiśle, Dobra

 • Powierzchnia 122
 • Piętro 4 / 7
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2021
 • Apartament Na sprzedaż

4 450 000 PLN

36 475 PLN / m²

Śródmieście, Powiśle, Dobra

Apartament na Powiślu

Wyjątkowy apartament przy ul. Dobrej 32 jest jednym z najbardziej pożądanych adresów w Warszawie. W pobliżu znajduje się zrewitalizowana Elektrownia Powiśle, Bulwary Wiślane, a także liczne parki, restauracje i kawiarnie.

UNIKATOWA PRZESTRZEŃ | KAMERALNY BUDYNEK | POWIŚLE
Ta unikatowa przestrzeń znajduje się na czwartym piętrze budynku. Wysokie pomieszczenia, panoramiczne okna, otaczające tarasy, ciekawa architektura budynku, kameralne sąsiedztwo, to główne walory tej oferty.
Przedmiotem sprzedaży jest 4 pokojowy apartament o powierzchni 122 m2 na IV piętrze z balkonem 15 m2 od strony południowej. 

FUNKCJONALNY ROZKŁAD | NOWE, GOTOWE MIESZKANIE
Ta słoneczna przestrzeń apartamentu podzielona jest na cześć dzienną, gdzie znajduje się kuchnia, jadalnia oraz część telewizyjna z kanapami oraz część prywatną, w której znajdziemy 3 sypialnie oraz dużą łazienkę. 
W części dziennej, tuż przy wejściu do mieszkania znajduje się toaleta, w które mamy miejsce na pralkę i suszarkę. W holu głównym zaprojektowane i zrealizowane zostały szafy na okrycia wierzchnie.
Aranżacja mieszkania jest nowoczesna i spójna. Do wykończenia apartamentu użyto naturalne drewno, kamień i spiek. Należy podkreślić, że apartament jest nowy i nowy właściciel może zająć je od zaraz!

W recepcji budynku znajduje się reprezentacyjne lobby z ochroną całodobową. Apartamentowiec charakteryzuje się ponadczasową architekturą oraz wysoką jakością materiałów wykończeniowych.

Istnieje możliwość dokupienia dwóch miejsc postojowych, które kosztują – tradycyjne miejsce postojowe – 130 000 zł, natomiast miejsce w systemie automatycznym – 110 000 zł

 
Dodatkowe dane
 • Balkon: 1
 • Schowek: 1
 • Parking podziemny: 1
 • Garaż: 1
 • Winda: Tak
Lokalizacja

Powiśle

Granice Powiśla wyznaczają Wisła od wschodu, skarpa wiślana od zachodu oraz mosty Śląsko-Dąbrowski i wiadukt linii średnicowej. Powiśle często określa się obszarem poniżej Skarpy, a więc zalicza się do tego terenu również Solec, który administracyjnie nie jest częścią tego rejonu. Powiśle od początku nosiło miano dzielnicy przemysłowej, natomiast wraz z rozwojem miasta i urbanizacją tych terenów, zaczęto inwestować w tym rejonie w luksusowe kamienice.

Nr oferty: 213334

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Katarzyna Walędzik

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.