Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 114
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

299 000 EUR

2 623 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

4 bedrooms Apartment for sale in Estepona

Witamy w tym apartamencie z 4 sypialniami w Esteponie, położonym w dobrej części miasta. Ten przestronny apartament znajduje się w pobliżu plaży, w otoczeniu ogrodów i wspólnego basenu.
Po wejściu do apartamentu wita nas przestronny i jasny salon z jadalnią, który elegancko wychodzi na taras z widokiem na basen i części wspólne. Taras jest idealnym miejscem na relaks i cieszenie się spokojem.
W apartamencie znajdują się cztery sypialnie i dwie łazienki. Kuchnia jest w pełni wyposażona w sprzęt AGD.
Ponadto strategiczna lokalizacja apartamentu zapewnia łatwy dostęp pieszo do plaży i wszystkich potrzebnych usług.
Krótko mówiąc, ten apartament z 4 sypialniami w Esteponie jest bezkonkurencyjnym klejnotem, który łączy w sobie elegancję i komfort w idealnym otoczeniu na Costa del Sol. Przyjdź i odkryj swoją oazę spokoju w samym sercu Estepony!

Nr oferty: R4651066

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.