Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 83
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

1 400 EUR / tyg.

17 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

2 bedrooms Penthouse for rent in Estepona

Mirador de Estepona znajduje się 800 metrów od centrum miasta Estepona i 69 km od lotniska w Maladze.
Otoczony trzema polami golfowymi i chroniony przez obszar górski, Sierra Bermeja, oraz w niewielkiej odległości od plaży, ten wyjątkowy kompleks apartamentów stanie się scenerią dla najlepszych wspomnień w Twoim życiu.
Ekskluzywność, prywatność, zrównoważony rozwój i technologia. Najwyższa jakość, charakteryzująca się doskonałą koncepcją bezpieczeństwa i komfortu.
24-godzinna ochrona
Concierge
2 baseny z efektem nieskończoności i plaży
Leżaki i łóżka balijskie na terenie basenów
Kafeteria/Bar Basen
5 kortów do paddle tennisa
1000m2 sala gimnastyczna, wyjątkowo dobrze wyposażona
Monumentalne oświetlenie
Zewnętrzna strefa dla dzieci i sportu
Tropikalne ogrody z bujną roślinnością
Kort do gry w petanque
Strzeżony parking wewnętrzny i zewnętrzny na terenie kompleksu
Obiekt wolny od dymu tytoniowego
Teren do biegania i spacerów w urbanizacji

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4094137

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.