Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 103
 • Pokoje 1
 • Apartament Na wynajem

525 EUR / tyg.

6 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

One bedroom Apartment for rent in Estepona

W pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem i sypialnia z podwójnym łóżkiem również z przesuwanymi drzwiami na balkon. Bella Vista to nowoczesna urbanizacja z prywatnym podziemnym parkingiem i wspólnym basenem.Zaledwie 400 m od przystani, w której znajduje się wiele międzynarodowych restauracji i barów, znajduje się krótka droga do dwóch plaż oznaczonych niebieską flagą: Playa Cristo to niewielka wnęka na prawo od przystani, a Playa Rada zaczyna się od latarni morskiej przy wejściu do przystani i rozciąga się na długości 2 km wzdłuż płaskiej esplanady. W każdą niedzielę rano odbywa się tu pchli targ, a główny targ odbywa się w każdą środę, zaledwie 5 minut spacerem od mariny.
Numer licencji VFT/MA/09065

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3712937

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.