Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 300
 • Pokoje 6
 • Apartament Na sprzedaż

750 000 EUR

2 500 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

6 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in Estepona

Niesamowity apartament na parterze, zaledwie 20 metrów od morza, z dużym zadaszonym tarasem i ładnym, dużym ogrodem.
Mniej niż 10 minut jazdy do San Pedro, Marbelli i Estepony z wszystkimi udogodnieniami. Położony w zamkniętym kompleksie z pięknymi tropikalnymi, wspólnymi ogrodami, dwoma dużymi basenami, zaledwie kilka kroków od plaży.
Mieszkanie jest bardzo jasne i posiada duży salon, który można łatwo połączyć z piwnicą o powierzchni 130 m2, gdzie znajdują się 3 dodatkowe sypialnie i przestronny salon.
Bardzo spokojna lokalizacja i zmotywowany sprzedający. KONIECZNIE TRZEBA ZOBACZYĆ!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3583999

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.