Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 351
 • Pokoje 5
 • Apartament Na sprzedaż

3 475 000 EUR

9 901 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

5 bedrooms Penthouse for sale in Estepona

Bajeczny penthouse z panoramicznym widokiem na morze najbardziej luksusowy przed morzem w Esteponie. Apartament składa się z 5 sypialni i 6 łazienek, tarasów o powierzchni 470m2, budynku o powierzchni 351 i całkowitej wielkości apartamentu 776m2. Jest to wyjątkowa okazja dla uprzywilejowanych, aby nabyć penthouse w tym wykwintnym kompleksie, i cieszyć się stylem życia, który pochodzi z współczesnych luksusowych cech konstrukcyjnych, duże zadaszone i otwarte tarasy, panoramiczne widoki, które rozciągają się od gór Kadyksu, przechodząc Gibraltar w kierunku portu Estepona, wszystkie skąpane w błękitnym oceanie Morza Śródziemnego. Kompleks Doncella Beach oferuje podgrzewany basen zewnętrzny, siłownię, saunę i piękne ogrody tropikalne w odległości spaceru od restauracji, sklepów i portu. Kompleks jest również zamknięty z wysokim bezpieczeństwem. Sprzedawany jest z dwoma podziemnymi miejscami parkingowymi i dużym pomieszczeniem do przechowywania.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3915832

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.