Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 60
 • Pokoje 1
 • Apartament Na wynajem

420 EUR / tyg.

7 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

One bedroom Apartment for rent in Estepona

APARTAMENT DO WYNAJĘCIA OD 420 TYDZIEŃ, 4 DNI 240
1 ŁAZIENKA
1 ŁAZIENKA
MAKSYMALNIE 3 OSOBY
W 1. LINII PLAŻY W STREFIE HANDLOWEJ ESTEPONY I PASEO MORSKIEGO
BLISKO DO RESTARUANTES I SKLEPÓW
30M OD PLAŻY.
Middle Floor Apartment, Estepona, Costa del Sol.
1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zbudowany 60 m², Taras 8 m².
Setting : Beachfront, Town, Commercial Area, Beachside, Village, Close to Golf, Close to Port, Close to Shops, Close to Sea, Close to Schools, Close to Marina, Front Line Beach Complex.
Orientacja: północ.
Stan: doskonały.
Klimatyzacja: klimatyzacja.
Widoki : Miejskie.
Cechy : Zadaszony taras, Winda, Blisko transportu, Prywatny taras, Telewizja satelitarna.
Meble: w pełni umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Media : Prąd, Woda pitna.
Kategoria: Przy plaży, Domy wakacyjne.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: R3407806

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.