Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 158
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

1 350 000 EUR

8 545 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

3 bedrooms Penthouse for sale in Estepona

Odkryj wyjątkową okazję inwestycyjną dzięki temu penthouse’owi w jednym z najlepszych projektów plażowych na wybrzeżu Costa Del Sol. Oferując trzy sypialnie, trzy łazienki i dwa przestronne tarasy na dwóch piętrach, ta nieruchomość oferuje idealne płótno do personalizacji.
Położony w spokojnej oazie, a jednocześnie blisko udogodnień Estepony, kompleks ten oferuje bezpośredni dostęp do plaży, siedem basenów (w tym jeden podgrzewany), bujne ogrody, trzy restauracje, siłownię i całodobową ochronę. Obiekty sportowe obejmują padel i korty tenisowe, zapewniając nieskończone możliwości rozrywki.
Idealny dla wczasowiczów lub inwestorów, ośrodek ten zapewnia łatwy dostęp do Estepony i Marbelli główną drogą. Nie przegap szansy na stworzenie własnego nadmorskiego raju.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4683037

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.