Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 155
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

385 000 EUR

2 484 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

4 bedrooms Apartment for sale in Estepona

Apartament na środkowym piętrze, Estepona, Costa del Sol.
4 sypialnie, 2 łazienki, powierzchnia zabudowy 155 m², taras 20 m².
Otoczenie : Miasto, Obszar handlowy, Przy plaży, Port, Wieś, Blisko portu, Blisko sklepów, Blisko morza, Blisko miasta, Blisko szkół, Marina, Blisko przystani, Urbanizacja.
Orientacja: południowy wschód.
Stan: dobry.
Basen : wspólny.
Klimatyzacja : klimatyzacja, ciepła klimatyzacja, zimna klimatyzacja.
Widoki : morze, port.
Cechy : Zadaszony taras, Winda, Szafy wnękowe, Blisko transportu, Prywatny taras, Telewizja satelitarna, WiFi, Siłownia, Pokój gier, Schowek, Pomieszczenie gospodarcze, Łazienka, Dostęp dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, Podwójne szyby, Autobus, Blisko meczetu, Blisko kościoła, Światłowód, Dostęp dla niepełnosprawnych.
Meble: częściowo umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród : wspólny.
Ochrona : ogrodzony kompleks.
Parking : podziemny, garaż, zadaszony, prywatny.
Kategoria : Odsprzedaż.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4656679

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.