Cascais, Cascais E Estoril, Estoril

 • Powierzchnia 140
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2002
 • Apartament Na sprzedaż

850 000 EUR

6 072 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Estoril

Apartment Cascais Estoril

Apartament z 3 sypialniami położony w samym sercu Estoril, przy Alei Aida, obok kasyna.Znajduje się w prestiżowym prywatnym kondominium i składa się z:- Hallu i korytarza z 10 m2- Salonu z kominkiem, z 43 m2- Kuchni i pralni- Toalety- Apartamentu głównego z garderobą 16 m2- Quarto 13 m2- Pokoju 12 m2- Wspólnej łazienki- Boksu na 2 samochodyEstoril jest znany ze swoich plaż, kasyna, handlu i luksusowych hoteli. Uważane jest za najbardziej wyrafinowane miejsce. Z morzem u stóp, Estoril jest częścią regionu Cascais, gdzie znajduje się 7 pól golfowych, kasyno, marina i niezliczone tereny rekreacyjne. Odległość od Lizbony i międzynarodowego lotniska wynosi 30 minut.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: PF27034

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.