Lisboa, Lisboa, Estrela

 • Powierzchnia 82
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

535 000 EUR

6 525 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Estrela

Apartment Lisboa Estrela

Między rzeką a wzgórzami, w tym mieście, które rozciąga się do morza, znaleźć wyjątkowe schronienie, które pozwala w pełni zanurzyć się w miejskim życiu, zawsze zachowując przestrzeń do oddychania. 1 do 4 sypialni duplex Powierzchnie od 53 do 203 m2 Jakość wykończenia Balkony i tarasy Widok na miasto Ogrody Siłownia Plac zabaw ParkingWspólne ogrody są jednym z mocnych punktów tego kondominium. Przestronne i zachęcające, sprzyjają doświadczeniu miejskiej natury.Aby dopełnić to holistyczne podejście do dobrego samopoczucia, a także jako inspiracja dla zdrowego, harmonijnego i zrównoważonego stylu życia, Villa Infante obejmuje w pełni wyposażoną siłownię i ogród na świeżym powietrzu, dzięki czemu jej mieszkańcy mogą korzystać ze wszystkich zalet tego kondominium. private.In one of the most eclectic and cosmopolitan neighborhoods of the capital Estrela the intensity and cultural and gastronomic wealth combine urbanity, contemporaneity and leisure and allow you to enjoy every moment of the day to the fullest.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF27067

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.