Lisboa, Estrela, Estrela

 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

1 560 000 EUR

Lisboa, Estrela, Estrela

Apartment Lisboa Estrela

Apartament z 2 sypialniami, nowy, 144,30 m2 (powierzchnia użytkowa brutto), ogród, balkon i garaż, w Lapa, Lizbona.W budynku z tylko trzema jednostkami, które pomimo tego, że są nowe zachowuje swój oryginalny projekt elewacji, położony w cichej ulicy mieszkalnej bardzo blisko Estrela Garden. Parter obejmuje salon otwierający się na ogród o powierzchni 107 m2 (67 m2 pokład) oraz w pełni wyposażoną kuchnię z urządzeniami Siemens, lodówką Samsung American, okapem Opera i lakierowanymi drzwiami szafek. Na tym piętrze znajduje się również łazienka dla gości, pomieszczenie gospodarcze i garaż o powierzchni 14 m2. Na 1. piętrze znajdują się dwie sypialnie en-suite, jedna o powierzchni 19 m2 i balkon 4,20 m2, druga o powierzchni 16 m2 i z dwoma oknami, co daje całej podłodze dobrą ekspozycję słoneczną. Obie mają szafy. Mieszkanie ma podwójnie oszklone okna i klimatyzację.Położony bardzo blisko przyszłej stacji metra Estrela i z dostępem do wszystkich rodzajów transportu, sklepów i usług. Mieszkanie jest mniej niż 10 minut od centrum handlowego Amoreiras i Lycée Français Charles Lepierre, 15 minut od szkoły Redbridge, 15 minut od parku Eduardo VII, El Corte Inglés i Praça Marques de Pombal. Łatwy dostęp do głównych osi miasta Lizbona, Avenida Calouste Gulbenkian, A5, A2 i 25 de Abril Bridge. W odległości 20 minut jazdy od lotniska w Lizbonie.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Taras
 • Garaż

Nr oferty: 67317

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.