Lisboa, Estrela, Estrela

 • Powierzchnia 115
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

845 000 EUR

7 348 EUR / m²

Lisboa, Estrela, Estrela

Apartment Lisboa Estrela

Apartament z 2 sypialniami o powierzchni 115 m2, zupełnie nowy, z parkingiem i balkonem o powierzchni 11 m2, w jednej z najbardziej kosmopolitycznych dzielnic Lizbony, w otoczeniu kultury, gastronomii, szkół, szpitali i w pobliżu katedry Estrela i Tapada das Necessidades. Położona przy Av. Infante Santo, ta wspaniała i imponująca, ogrodzona społeczność powstała w wyniku połączenia renowacji istniejącej struktury i budowy nowych budynków mieszkalnych. Villa Infante to projekt naznaczony pragnieniem życia we wspólnocie, przy jednoczesnym zachowaniu prywatności. Projekt ten, utrzymany w stylu neoklasycznym, jest wynikiem połączenia renowacji istniejącej struktury z budową nowych budynków mieszkalnych. Fasada, charakteryzująca się imponującą architekturą, zaprasza do korzystania z typowo portugalskiego patio. Villa Infante jest szczegółowo przemyślana i stanowi zamkniętą społeczność, w której skład wchodzą dwupoziomowe apartamenty od T1 do T4 z balkonami, tarasami i ogrodami, wszystkie z parkingiem w cenie. Jasne wnętrza są efektem zastosowania dużych okien, z których można podziwiać wspólne ogrody, siłownię i przestrzeń przygotowaną dla dzieci. Jasne wnętrza są efektem dużych okien, z których można podziwiać wspólne ogrody, siłownię i przestrzeń przygotowaną dla dzieci.

Nr oferty: 59150

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.