Portugal, Algarve, Faro

 • Powierzchnia 57
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

280 000 EUR

4 956 EUR / m²

Portugal, Algarve, Faro

Apartment Faro

Grândola III to oaza spokoju i elegancji w samym sercu Portugalii. Osiedle to oferuje wyjątkowe doświadczenie życiowe, w którym ekskluzywność i komfort są w doskonałej harmonii, a każdy szczegół został starannie zaplanowany, aby zapewnić mieszkańcom maksymalne dobre samopoczucie.

Strategicznie położona w pobliżu urokliwych miast Comporta, Melides i Carvalhal, Grândola III zapewnia łatwy dostęp do wielu wspaniałych krajobrazów i ekscytujących zajęć. Osiedle to oferuje spokojny wypoczynek z dala od zgiełku miasta, zachowując jednocześnie wygodę bliskości wszystkich niezbędnych udogodnień.

Dzięki dużemu wspólnemu basenowi mieszkańcy Grândola III mogą cieszyć się relaksującymi chwilami na słońcu i orzeźwiającymi nurkowaniami w otoczeniu naturalnego piękna. Lofty i loże (apartamenty z 1 sypialnią i apartamenty z 2 sypialniami) zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort i współczesny styl życia, z dużą przestrzenią, najwyższej jakości wykończeniami i skrupulatną dbałością o szczegóły.

Ponadto bliskość malowniczych nadmorskich wiosek oferuje różnorodne możliwości gastronomiczne, kulturalne i rekreacyjne, które doskonale uzupełniają relaksujący i luksusowy styl życia, jaki zapewnia Grândola III. Niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się słonecznym dniem na plaży, odkrywać bogate dziedzictwo kulturowe regionu, czy po prostu zrelaksować się we własnej przystani, Grândola III oferuje wyjątkową okazję do życia w harmonii z naturą, jednocześnie ciesząc się wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami. Witamy w oazie spokoju w sercu Portugalii, gdzie każda chwila jest świętem piękna i dobrego samopoczucia.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: PF32869

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.