Portugal, Algarve, Faro

 • Powierzchnia 48
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

395 000 EUR

8 230 EUR / m²

Portugal, Algarve, Faro

Apartment Faro

W pobliżu cichego placu, wielkie mury skrywają wspaniałą tajemnicę. Przejdź przez bramę i odkryj duży wiszący ogród z basenem, spa i salą fitness, przywilej tylko nielicznych, którzy zainwestowali w to miejsce.Amouraria składa się z dwóch odrestaurowanych XIX-wiecznych budynków i jednego nowoczesnego.Kompleks posiada ogród, basen i parking … w historycznym centrum Lizbony !!!W pełni wyposażone kuchnie, portugalskie sosnowe podłogi i łazienki z kamienia Lioz z ogrzewaniem podłogowym.Ciesz się tą wyjątkową okazję i przyjść i żyć w zabytkowej dzielnicy z zapierającym dech w piersiach widokiem na Zamek S. Jorge i miasta.Możliwość zakupu miejsca parkingowego w budynku.Uwaga: Wynajmowane z roczną umową odnowienia.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: PF26532

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.