Cascais, Cascais e Estoril, Gandarinha

 • Powierzchnia 71
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 1978
 • Apartament Na sprzedaż

900 000 EUR

12 730 EUR / m²

Cascais, Cascais e Estoril, Gandarinha

Apartment Cascais Gandarinha

Apartament z 1 sypialnią, wstawiony w prestiżowym kondominium w najlepszej lokalizacji Cascais.Uroczy apartament, z widokiem na park Marechal Carmona, złożony przez: Hall wejściowy, salon z aneksem kuchennym, łazienkę i sypialnię.Okazja dla tych, którzy zamierzają mieszkać w zamkniętym kondominium z bezpieczeństwem, w centrum Cascais, w odległości krótkiego spaceru od plaży, zakupów, usług i transportu.Cascais to portugalska wioska znana z zatoki, lokalnego biznesu i kosmopolityzmu. Jest uważany za najbardziej wyrafinowany cel podróży w regionie Lisbons, gdzie dominują małe pałace i wyrafinowane i eleganckie konstrukcje. Z morzem jako scenariuszem, Cascais może być dumne z posiadania 7 pól golfowych, kasyna, przystani i niezliczonych obszarów rekreacyjnych. Od Lizbony i jej międzynarodowego lotniska dzieli ją 30 minut drogi.Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Skupia się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale również na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej klasy usług dla naszych klientów.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF28397

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.