Lisboa, Lisboa, Graça

 • Powierzchnia 60
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

450 000 EUR

7 513 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Graça

Apartment Lisboa Graça

Budynek Travessa da Pereira 33 znajduje się zaledwie dwie minuty od Largo da Graça, słynnego tramwaju 28, blisko najpiękniejszych punktów widokowych (Graça i Senhora do Monte) oraz pięć minut od Alfamy, zamku i pchlego targu. Znajduje się w samym sercu Lizbony, w dzielnicy, która gromadzi tradycję, urok i historię. Dzielnica Graça jest naprawdę dynamiczna i posiada targ, restauracje, kawiarnie oraz wszelkiego rodzaju usługi i lokalny biznes. Budynek Travessa da Pereira, 33 posiada windę i składa się z ośmiu apartamentów z 1 sypialnią, apartamentów z 1+1 sypialnią oraz dwupoziomowych apartamentów z 2 sypialniami rozmieszczonych na czterech piętrach. Drugie piętro: apartament z 1+1 sypialnią i dwoma balkonami, salon i jadalnia o powierzchni 17,60 m2, aneks kuchenny o powierzchni 6,50 m2, biuro o powierzchni 7,60 m2, hol wejściowy o powierzchni 1,90 m2, sypialnia o powierzchni 9,80 m2, łazienka o powierzchni 2,70 m2, balkon o powierzchni 1,20 m2, balkon o powierzchni 2,70 m2.Nasza firma została wybrana przez prestiżową markę Christies jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji artystycznych i nieruchomości na świecie do reprezentowania w Portugalii, w obszarach Lizbony, Cascais i Oeiras.W Lizbonie, Avenida da Liberdade, 204 2º esq, będzie nam miło powitać Państwa.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF25322

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.