Lisboa, Lisboa, Gulbenkian

 • Powierzchnia 165
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

1 200 000 EUR

7 273 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Gulbenkian

Apartment Lisboa Gulbenkian

W pełni wyposażona kuchnia otwarta na jadalnię.- Dwa apartamenty i sypialnia.- Szafy we wszystkich sypialniach.- Pralnia.- Klimatyzacja.- Okna z podwójnymi szybami z cięciem termicznym i akustycznym.- Budynek z windą- Powierzchnia magazynowa: 6 m2- Niezakłócone widoki, wysokie piętro z dużą ilością światła.Z doskonałą lokalizacją, 5 minut od Gulbenkian, El Corte Inglés i Campo Pequeno.Obszar ten jest bardzo dobrze obsługiwany przez wszelkiego rodzaju usługi i lokalny biznes, szkoły, siłownię i supermarkety, między innymi.Łatwe parkowanie na parkingu publicznym. Ulica ma parking zarezerwowany dla mieszkańców.Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Jego nacisk kładzie się na najwyższej jakości domy i inwestycje, nie tylko na rynku sprzedaży, ale także na rynku wynajmu.Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies jedną z najbardziej renomowanych aukcjonerów, instytucji Art i Real Estate świata, aby być reprezentowanym w Portugalii, w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintra i Alentejo.W Lizbonie, Avenida da Liberdade, 204 2º esq, zespół, specjalizujący się w kilku dzielnicach miasta, oferuje najwyższej klasy usługi i z przyjemnością powita Państwa.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF28583

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.