Wynajęte

Warszawa, Mokotów, Iwicka

 • Powierzchnia 35
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 1950
 • Apartament Na wynajem

3 500 PLN

100 PLN / m²

Warszawa, Mokotów, Iwicka

Obok Łazienek Królewskich | Next to Łazienki Park

Kilka minut spacerem od Łazienek Królewskich | Po całkowitym remoncie | 290 cm wysokości

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Tuż po niedawnym, całkowitym remoncie, po którym nie było zamieszkane i czeka na pierwszego najemcę. Salon z aneksem kuchennym od strony południowej z widokiem na zieleń. Sypialnia od strony północnej i cichej wewnętrznej ulicy. W pełni wyposażone, umeblowane i gotowe do wprowadzenia.

Cicha okolica, spacer do Łazienek Królewskich zajmuje chwilę. W pobliżu sklepy, restauracje, przystanki autobusowe przy ul. Gagarina oraz ul. Czerniakowskiej. Powstaje też nowa linia tramwajowa przy ul. Gagarina.

 
Informacje dodatkowe

Czynsz administracyjny zawarty w cenie najmu
Energia elektryczna oraz ponadnormatywne zużycie wody i ogrzewania płatne dodatkowo
Internet oraz abonament TV po stronie najemcy
Najem na minimum rok
W cenie najmu możliwość korzystania z dużej piwnicy
Wymagana kaucja 4000 PLN
Parkowanie przy ulicy

Dostępne od zaraz

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Nr oferty: 386596

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.