Wynajęte

Warszawa, Mokotów, Karola Chodkiewicza

 • Powierzchnia 186
 • Sypialnie 3
 • Pokoje 5
 • Rok budowy 2018
 • Apartament Na wynajem

Warszawa, Mokotów, Karola Chodkiewicza

Finale Apartments. Apartament z ogrodem.

Apartament wykończony w najwyższym standardzie z tarasem i ogródkiem 200mkw.
Do apartamentu przynależą 3 miejsca postojowe i komórka lokatorska.
Do wynajęcie od lutego  2022.

INWESTYCJA:
Na unikalny charakter inwestycji składają się wysmakowana architektura trzech kameralnych budynków i najwyższej klasy wykonawstwo, wpisane w zieleń otaczających kompleks pięknych, starych drzew. Projekt harmonizuje z otoczeniem i wychyla się w kierunku okalającej ją natury.

Jednak prestiżowy charakter inwestycji nie wynika tylko z jego doskonałej lokalizacji. Standard to jeden z priorytetów. Dlatego Mieszkańcy kompleksu mogą cieszyć się dodatkowymi udogodnieniami, które znacznie podniosą jakość ich życia oraz wpłyną na wartość zakupionej nieruchomości.

+ przestronna, nowoczesna siłownia
+ duże tarasy widokowe
+ urzekające ogrody zimowe
oraz 24 godzinna ochrona obiektu.

Również materiały zastosowane przy budowie inwestycji zostały skrupulatnie dobrane pod kątem wysokiej jakości i wytrzymałości, co widać np. w przypadku elewacji czy stolarki budynków. Podobnie w przypadku klatek schodowych, recepcji oraz pozostałych pomieszczeń.

Zwarta ściana zieleni otaczającej kompleks będzie przeglądać się w przeszklonych elewacjach. Apartamenty wyposażone zostały w unikalne w swojej formie ogrody zimowe, pozwalające mieszkańcom na prawdziwie bliski kontakt z naturą o każdej porze roku. Z wyjątkową starannością opracowane zostały szczegóły ogrodów w sąsiedztwie każdego z budynków.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dodatkowe dane
 • Jasna kuchnia: Tak
 • Umeblowanie: Tak
 • Taras: 1
 • Schowek: 1
 • Parking podziemny: 3
 • Ogród: 1
 • Winda: Tak
 • Stan: idealny

Nr oferty: 730129

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Marta Pecko Falkowska

Senior Real Estate Advisor | Team Leader

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.