Lisboa, Lisboa, Lisboa

 • Powierzchnia 96
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2021
 • Apartament Na sprzedaż

890 000 EUR

9 268 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Lisboa

Apartment Lisboa

Apartament z 2 sypialniami i 3 balkonami, miejscem parkingowym dla jednego samochodu i miejscem do przechowywania. Wbudowany w kondominium z Spa (siłownia i podgrzewany basen wewnętrzny/zewnętrzny). Znajduje się tam również pralnia z półprzemysłowymi maszynami do wspólnego użytku mieszkańców. Ten apartament jest rozmieszczone w następujący sposób: – przedpokój, (dwoje drzwi wejściowych do mieszkania), – salon z kominkiem (system bioetanolowy), – balkon, który biegnie przez całe mieszkanie, dostępny przez salon, – kuchnia otwarta na salon, z bezpośrednim dostępem do małego balkonu, – łazienka socjalna, – korytarz z dostępem do strefy prywatnej, – sypialnia/sypialnia z szafami i bezpośrednim dostępem do balkonu – w pełni prywatna łazienka, – sypialnia/sypialnia z szafami i bezpośrednim dostępem do balkonu – w pełni prywatna łazienka z oknem na zewnątrz, – garaż z miejscem parkingowym dla jednego samochodu, – pomieszczenie do przechowywania. Wyposażone m.in. w system klimatyzacji kanałowej, okna z izolacją termiczną i akustyczną oraz podgrzewane wieszaki na ręczniki. Klasyczny budynek Pombaline, całkowicie odnowiony, ale z zachowaną oryginalną fasadą. W doskonałej lokalizacji, w pobliżu Saldanha, 10 minut pieszo od Marquês de Pombal i Avenida da Liberdade. Łatwy dostęp do środków transportu (metro i autobusy), supermarketów, apteki, centrum handlowego, rynku i innych usług.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: PF26394

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.