Andalusia, Málaga, Los arqueros

 • Powierzchnia 115
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

639 000 EUR

5 557 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Los arqueros

3 bedrooms Apartment for sale in Los Arqueros

Ten oszałamiający narożnik cieszy się doskonałą, spokojną lokalizacją w kompleksie Botanic, który jest wyjątkowym budynkiem mieszkalnym, stworzonym zgodnie z kryteriami zrównoważonego rozwoju, ekologii i architektury bioklimatycznej. Budynki zaprojektowane na różnych poziomach optymalizują widoki i oferują wyjątkowy panoramiczny widok na okolicę.
Zielone przestrzenie odgrywają wiodącą rolę w projekcie, szanując różnorodność rodzimych gatunków i drzew w okolicy, pionowe ogrody i korytarze roślinne, które między każdą fazą otaczają obszar mieszkalny wyjątkową naturalną przestrzenią.
Projekt, składający się z 92 jasnych i przestronnych domów z 3 sypialniami, wyróżnia się dużymi tarasami wychodzącymi na południe. Czterokondygnacyjne budynki są zwieńczone przestronnymi penthouse’ami o nowoczesnym designie i spektakularnymi solariami, w których można podziwiać wschód i zachód słońca.
Domy zostały zaprojektowane z przestronnymi pokojami, powyżej obecnych standardów rynkowych. Nowoczesny rozkład domów integruje kuchnię, salon i taras.
Z 2 basenami na miejscu i korzystającymi z podziemnego parkingu i przechowalni, wliczonymi w cenę i zaledwie kilka minut od La Quinta Golf, Los Arqueros Golf & Country Club.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: R4645237

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.