Lisboa, Lumiar, Lumiar

 • Powierzchnia 68
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

315 000 EUR

4 633 EUR / m²

Lisboa, Lumiar, Lumiar

Apartment Lisboa Lumiar

Apartament z 1 sypialnią, nowy, o powierzchni 68 m2 (powierzchnia brutto), z 2 balkonami i parkingiem, w budynku Luma, w Lumiar. Wszystkie apartamenty mają wyrafinowane wykończenia, z niezakłóconym widokiem na miasto. Luma reprezentuje budowę nowej kosmopolitycznej Lizbony, która daje nowe życie miastu. Dzięki wykończeniom, które zapewniają komfort i wyrafinowanie, projekt ten zaprasza mieszkańców do podziwiania z balkonów kontrastu między miastem a kilkoma parkami, które są tak typowe dla tego obszaru. Komfort łączy się z wygodą, dzięki prywatnemu parkingowi i wspólnym terenom zewnętrznym z placem zabaw dla wszystkich mieszkańców. 5 minut spacerem od Parque Oeste w Alta de Lisboa, Jardins de Sta. Clara, lokalnych sklepów i stacji metra, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy mogą dotrzeć do centrum miasta w zaledwie kilka minut, 6 minut od Cidade Universitária i 14 minut od Marquês de Pombal. W odległości 10 minut spacerem znajdują się również szkoły, takie jak Colégio de São João de Brito i Academia de Santa Cecília. Luma reprezentuje nowy sposób życia w centrum Lizbony, ze wszystkimi wygodami i cechami zamożnego życia w mieście.

Dodatkowe dane
 • Lotnisko w pobliżu
 • Ogród
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: 65161

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.