Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 147
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

2 100 EUR / tyg.

15 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

2 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in Marbella

Ten gustownie urządzony apartament na parterze położony jest na terenie strzeżonego osiedla z całodobową ochroną i dysponuje ogrodem od strony południowej. Apartament obejmuje 2 sypialnie – jedną z łóżkiem podwójnym i drugą z 2 łóżkami pojedynczymi oraz 2 w pełni wyposażone łazienki. Zbudowany z wyjątkową jakością, społeczność oferuje bogate udogodnienia, takie jak siłownia, sauna, gabinet masażu, 3 baseny (z których jeden jest podgrzewany do użytku przez cały rok) oraz jacuzzi z widokiem na morze i góry. Ta przystań jest idealna dla osób poszukujących spokoju i ucieczki od miejskich zanieczyszczeń. Położony zaledwie 9 minut od Marbelli, jest idealnym wyborem dla osób poszukujących odrobiny klasy

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4418677

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.