Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 200
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

2 200 000 EUR

11 000 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

2 bedrooms Apartment for sale in Marbella

Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej wyróżniających się penthouse’ów w pierwszej linii w Marbelli. Posiada uprzywilejowane panoramiczne widoki z dużych okien z głównej części mieszkalnej i z sypialni. Rozległa renowacja 2018, w tym renowacja hydrauliki, z nowoczesną architekturą o doskonałym wzornictwie i jakości, oferując najwyższy poziom luksusu z najwyższej jakości materiałów i wyjątkowych wykończeń, aby przekroczyć oczekiwania. Klimatyzacja i ogrzewanie w każdym pokoju. Posiada salon-jadalnia,
kuchnię, toaletę dla gości i 2 sypialnie, każda z własną łazienką z prysznicem. Główny apartament jest całkowicie przytulny. Zasłony i zasłony elektryczne. Kuchnia z najwyższej jakości mebli i urządzeń elektrycznych Miele.
Penthouse znajduje się w budynku z dwoma odkrytymi basenami wspólnotowymi, z 24-godzinną ochroną. Bezpośredni dostęp do promenady i 5 metrów od plaży.
Obok Paseo Maritimo można znaleźć wszystkie niezbędne usługi, takie jak supermarkety, apteki i w odległości spaceru można znaleźć wiele restauracji z krajowych i międzynarodowych żywności. W odległości krótkiego spaceru znajduje się również szeroka oferta sportowa”.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3795256

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.