Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 152
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

854 EUR / tyg.

6 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

2 bedrooms Penthouse for rent in Marbella

Oszałamiający domek z 2 sypialniami i 2 łazienkami położony na prestiżowym polu golfowym Santa Clara, w ekskluzywnej okolicy Los Monteros, ze spektakularnymi widokami na piękne wybrzeże Marbelli i to, co będzie miejscem nowej mariny. Jest to złoty oppotunity, aby cieszyć się luksusowym życiem na Costa del Sol.
Ten penthouse ma 200 metrów kwadratowych tarasu, który pozwala cieszyć się życiem na świeżym powietrzu (w tym prywatne solarium). Kompleks posiada duży basen, 24-godzinną ochronę. Każdy apartament
pochodzi z 2 miejsc parkingowych. Przestronne domy zostały zbudowane według najwyższej specyfikacji pod względem konstrukcji i użytych materiałów i ten sam standard jakości został zastosowany do wnętrz.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4093390

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.