Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 513
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

2 400 000 EUR

4 679 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

3 bedrooms Penthouse for sale in Marbella

Magnificent Frontline Beach Corner Duplex Penthouse w jednym z premii Beach Front Urbanisations w Marbelli.
Zaprojektowany przez znanego architekta Melvina Villarroel & położony w La Reserva de Los Monteros na wschód od miasta Marbella.
Bezpośrednio przy jednej z najlepszych piaszczystych plaż w Marbelli i urbanizacji ma ponad 10.000 m2 subtropikalnych ogrodów całkowicie ogrodzonych i kontrolowanych przez 24-godzinny nadzór bezpieczeństwa. Na terenie osiedla znajduje się siłownia, sauna i kryty basen z podgrzewaną wodą.
Ta nieruchomość jest jednym z mieszkań pokazowych w nowo wprowadzonych na rynek apartamentach z dwiema, trzema sypialniami i penthouse’ami, które są dostępne do nabycia.
Zbudowany na dwóch piętrach z panoramicznym widokiem na morze i plażę, ten wspaniały apartament posiada trzy przestronne sypialnie i bardzo duże tarasy. Górne piętro jest w całości przeznaczone na apartament główny, który posiada dwa tarasy i strefę relaksu z wbudowanym grillem i urządzeniami do zabawy.
Jakość wykończenia w La Morera Playa jest wyjątkowa. Wysokiej jakości specyfikacje budynków obejmują podłogi z kremowego marmuru, ogrzewanie podłogowe i łazienki z marmuru trawertynowego. Każda nieruchomość posiada podwójne miejsce garażowe i magazyn.
La Morera Playa została wybudowana w 2005 roku i obecnie dostępne jednostki są produktem końcowym, urbanizacja jest całkowicie odnowiona, a apartamenty nigdy nie były zamieszkane.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3755530

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.