Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 137
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

1 500 EUR / tyg.

11 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

2 bedrooms Apartment for rent in Marbella

TYLKO NA KRÓTKI OKRES CZASU !!!!!!
PIĘKNY APARTAMENT W CENTRUM MARBELLI !!! 2 MINUTY, SPACEREM DO PLAŻY. NIESAMOWITE WIDOKI !!!!!
Mieszkanie na środkowym piętrze, — 2 sypialnie, 2 łazienki + inna wanna, Zbudowany 137 m².
2 Sypialnie, 2 Łazienki + inna wanna, Zbudowany 137 m².
Ustawienie : Miejskie, Przy plaży, Blisko sklepów, Blisko morza, Blisko miasta, Blisko szkół.
Orientacja : Zachodnia.
Stan : doskonały.
Basen : wspólny.
Klimatyzacja : Klimatyzacja.
Widoki : Morze, basen góry, .Panoramiczny.
Cechy : Wyposażone szafy, telewizja satelitarna, siłownia, Paddle Tennis, marmurowe podłogi.
Umeblowanie: w pełni umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Bezpieczeństwo: 24-godzinna ochrona.
Parking: garaż.
Media : Prąd, woda pitna.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R2706797

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.