Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 160
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

650 000 EUR

4 063 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

3 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in Marbella

Apartament w centrum Marbelli od strony plaży. W odległości spaceru od plaży, restauracji, usług itp. Zachodnia strona z światłem słonecznym przez cały dzień. 3 sypialnie, 3 łazienki, główna z dostępem do tarasu i ensuit, hol, duża kuchnia i jadalnia, wyposażona kuchnia z dostępem do tarasu. Mieszkanie wymaga aktualizacji. Taras o powierzchni 150m2, bardzo rzadko spotykany w centrum Marbelli. Świetna inwestycja.
Apartament, Marbella, Costa del Sol.
3 Sypialnie, 3 Łazienki, Zabudowane 160 m², Taras 150 m².
Ustawienie : Miasto, Przy plaży, Blisko do portu, Blisko do sklepów, Blisko do szkół, Blisko do przystani.
Stan : dobry.
Widoki : miejskie, na ulicę.
Cechy : Zadaszony taras, Prywatny taras, Pomieszczenie gospodarcze.
Umeblowanie: nieumeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Bezpieczeństwo: telefon, 24-godzinna ochrona.
Parking: garaż.
Media : Prąd, woda pitna.
Kategoria: inwestycja, odsprzedaż.

Dodatkowe dane
 • Garaż

Nr oferty: R2914328

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.