Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 346
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

3 000 000 EUR

8 671 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

4 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in Marbella

Apartament typu duplex w nowym luksusowym osiedlu w sercu Złotej Mili w Marbelli.
Apartament na parterze z 3 sypialniami en-suite, toaletą, dużym salonem z kuchnią i ogromnym tarasem z widokiem na ogród i góry.
Piętro -1 ma 1 podwójną sypialnię en-suite i kolejny salon.
Istnieją 2 bardzo duże miejsca garażowe.
Znajduje się w nowo wybudowanym kompleksie w stylu resortowym, który oferuje projekt na miarę, zapewniając jedne z najbardziej ekskluzywnych i wyjątkowych udogodnień, takich jak siłownia, SPA i obszary społeczne, i znajduje się kilka minut od Puente Romano Resort i plaży.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4109092

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.