Málaga, Marbella, Marbella

 • Powierzchnia 260
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

2 950 000 EUR

11 347 EUR / m²

Málaga, Marbella, Marbella

4 bedrooms Penthouse for sale in Marbella

Ekskluzywny, nowoczesny penthouse, zwrócony na południe, położony w jednej z najbardziej prestiżowych urbanizacji Marbelli – La Reserva de Sierra Blanca, cieszący się wspaniałymi panoramicznymi widokami na morze, Gibraltar i góry!
Ta elegancka nieruchomość posiada wiele dodatków, takich jak ogromny prywatny basen na poziomie solarium, prywatna sauna i łaźnia turecka, automatyczna obsługa zasłon i markiz, system muzyczny i telewizyjny firmy Bang and Olufsen, system osmozy do obiegu wody, system alarmowy wewnątrz i na zewnątrz wraz z kamerami, scentralizowany system odkurzacza, kuchnia SIEMATIC z wywrotką na dach oraz elegancki i ponadczasowy wystrój w naturalnych kolorach nadający nieruchomości wyrafinowany i kojący charakter i sprawiający, że jest ona gotowa do zamieszkania od zaraz.
Wszystkie meble są wliczone w cenę !!!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4004707

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.