Lisboa, Marvila, Marvila

 • Powierzchnia 153
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

775 500 EUR

5 069 EUR / m²

Lisboa, Marvila, Marvila

Apartment Lisboa Marvila

Apartament z 3 sypialniami o powierzchni 153 m2, zupełnie nowy, z parkingiem i ogrodem o powierzchni 44 m2, w The Brick, nowym współczesnym i wyrafinowanym condo znajdującym się w Marvila. Położony nad rzeką Tag, między Beato i Expo, w jednym z obszarów poddawanych wielkiemu rozwojowi i głównej osi ekspansji miejskiej w Lizbonie, ten nowy projekt mieszkaniowy jest otoczony usługami, sklepami i doskonałym dostępem do każdego obszaru w mieście. Z rzeką Tag jako tłem, The Brick oferuje apartamenty zaprojektowane w szczegółach, aby zapewnić maksymalne samopoczucie i komfort. Wysokiej jakości materiały i wykończenia, które łączą się z nowoczesnymi i wyrafinowanymi wnętrzami. Oprócz dużych tarasów i prywatnych ogrodów znajduje się wspólny ogród, który gwarantuje prawdziwie rodzinny i wolny czas.

Dodatkowe dane
 • Lotnisko w pobliżu
 • Ogród
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Garaż

Nr oferty: 60930

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.