Andalusia, Málaga, Mijas costa

 • Powierzchnia 88
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

215 000 EUR

2 444 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Mijas costa

2 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in Mijas Costa

Bardzo dobrze prezentujący się apartament na parterze z 2 łóżkami i 2 pełnymi łazienkami w wysokiej jakości inwestycji Royal Green w Riviera del Sol. Nieruchomość korzysta z doskonałej jakości konstrukcji, w tym ogrzewania podłogowego w obu łazienkach, marmurowych podłóg, granitowych blatów w kuchni i szafek kuchennych z litego drewna, wbudowanych szaf i pomieszczenia gospodarczego. Przed apartamentem znajduje się również mały prywatny ogród, który jest utrzymywany przez wspólnotę. Sprzedaż obejmuje również podziemne miejsce garażowe i pomieszczenie gospodarcze.
Apartament na parterze, Mijas Costa, Costa del Sol.
2 sypialnie, 2 łazienki, powierzchnia zabudowy 88 m², taras 15 m², ogród/działka 6 m².
Otoczenie : podmiejskie, blisko pola golfowego, urbanizacja.
Orientacja : południowy wschód.
Stan : Doskonały.
Basen : wspólny.
Klimatyzacja : wstępnie zainstalowana klimatyzacja, łazienki U/F/H.
Widoki: basen.
Cechy : Zadaszony taras, Winda, Szafy wnękowe, Blisko transportu, Prywatny taras, Przechowalnia, Pomieszczenie gospodarcze, Łazienka, Marmurowe podłogi, Podwójne szyby, Światłowód.
Meble: nie umeblowane.
Kuchnia : w pełni wyposażona.
Ogród : wspólny, prywatny, łatwy w utrzymaniu.
Bezpieczeństwo : ogrodzony kompleks, telefon wejściowy, system alarmowy.
Parking : podziemny, garaż, prywatny.
Media : Elektryczność.
Kategoria : Odsprzedaż.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4503139

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Adam Dubiella

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.