Lisboa, Misericórdia, Misericórdia

 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

637 500 EUR

Lisboa, Misericórdia, Misericórdia

Apartment Lisboa Misericórdia

Apartament z 2 sypialniami, nowy, 85 m2 (powierzchnia użytkowa brutto), w Chiado, Lizbona. W całkowicie odnowionym budynku z windą, zachowując oryginalną architekturę, mieszkanie ma 2,7 m sufity, optymalne wykorzystanie przestrzeni, dwie sypialnie, jedną łazienkę, 32 m2 salon i w pełni wyposażoną kuchnię. Jedno miejsce parkingowe z opłatami opłacanymi przez trzy lata. Koniec prac zaplanowany na koniec kwietnia 2023 roku.Odrestaurowanie w stylu Pombaline, pielęgnowanie jego tożsamości architektonicznej i dziedzictwa z ośmioma apartamentami, wszystkie unikalne i z wysokiej jakości wykończeniem.Położony w odległości 3 minut spacerem od stacji metra Baixa-Chiado, od Avenida da Liberdade i Rossio oraz 10 minut od Ogrodu Botanicznego w Lizbonie. 10 minut jazdy od szpitala CUF i Lycée Français Charles Lepierre oraz 20 minut od lotniska Humberto Delgado w Lizbonie.

Dodatkowe dane
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: 70617

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.