Lisboa, Misericórdia, Misericórdia

 • Powierzchnia 84
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

690 000 EUR

8 168 EUR / m²

Lisboa, Misericórdia, Misericórdia

Apartment Lisboa Misericórdia

Apartament z 2 sypialniami, 103 m2 powierzchni użytkowej brutto, z parkingiem i w doskonałym stanie, w Príncipe Real, Lizbona.Komfort to słowo, które określa ten apartament, który wyróżnia się wieloma dobrze utrzymanymi detalami z drewna wiśniowego na podłodze i na szafkach na ścianach wejściowych.Betonowy budynek w doskonałym stanie, zamknięta kuchnia z dużą ilością miejsca do przechowywania, obszar na zewnątrz z około 2 m2, obie łazienki z wanną z hydromasażem, duże sypialnie z szafami i pokój dzienny z dużą ilością naturalnego światła.6-minut spacerem od Jardim do Príncipe Real i 10 minut od Estrela Garden. W pobliżu znajdują się znane restauracje i wszelkiego rodzaju sklepy.

Nr oferty: 61904

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.